Odpocznij w hotelu nad jeziorem

Codzienna monotonia daje Ci się we znaki i czujesz, że potrzebujesz chwili odpoczynku i miejsca, które pozwoli Ci naładować baterię? Nie pamiętasz kiedy ostatni raz udało Ci się wygospodarować chwilę na relaks, a Twoja energia życiowa jest już na naprawdę niskim poziomie? Idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu to nasz hotel nad jeziorem. To właśnie tutaj spełni się Twoje marzenia o błogich chwilach zapomnienia i oderwaniu od szarej rzeczywistości.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i corocznie znajdujemy się wysoko w ogólnopolskich rankingach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się mu zapewnić taki rodzaj wypoczynku, którego poszukuje. Nasz hotel nad jeziorem to nie tylko baza noclegowa, ale również kompleksowe zaplecze rekreacyjno-sportowe, gdzie każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Posiadamy wypożyczalnię sprzętu sportowego oraz wodnego, która umożliwi aktywne spędzanie czasu oraz poznanie tej atrakcyjnej okolicy.

Dla bardziej wymagających otwarta jest strefa SPA, gdzie po męczącym dniu zrelaksujesz się poddając się profesjonalnemu masażowi czy kąpieli w jacuzzi. Lokalizacja nad samym jeziorem pozwoli Ci w pełni docenić walory otaczającej przyrody oraz oderwać się od miejskiego zgiełku. Lato spędzone nad jeziorem to wymarzony urlop zarówno dla singli jak i rodzin. Posiadamy prywatną plażę, która każdemu zapewni odrobinę prywatności, jeśli tylko będzie jej potrzebował, ale wystarczy z niej zejść by w naszym letnim ogrodzie móc socjalizować się z innymi gośćmi hotelu, korzystając przy tym z naszej bogatej oferty kulinarnej. Nasz hotel nad jeziorem słynie bowiem nie tylko z bardzo rozbudowanej bazy noclegowej, ale także genialnej kuchni.

Oferujemy zarówno dania kuchni regionalnej, ogólnopolskiej, ale również otwieramy się na nowe trendy i serwujemy swoim wyjątkowym gościom dania wegetariańskie czy wegańskie. Jesienno-zimowy pobyt w naszych progach obfituje w liczne atrakcje, które corocznie znajdują grono zadowolonych odbiorców. W tym, zdawać by się mogło, mniej atrakcyjnym okresie oferujemy dla gości hotelowych rozmaite atrakcje – wspólne ogniska, grzybobrania, kuligi czy jazdę na łyżwach w specjalnie do tego przygotowanej części jeziora, o ile oczywiście warunki atmosferyczne na to pozwalają. Nasz hotel jest także częstym wyborem jeżeli chodzi o spędzanie wszelkich świąt: Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy Andrzejek.

To my zadbamy wówczas o wszystko, a każdy z gości hotelowych będzie mógł delektować się świąteczną atmosferą, bez konieczności zaprzątania sobie głowy codziennymi obowiązkami. Zapraszamy do naszego hotelu wszystkich, którzy cenią sobie komfort, poczucie wyjątkowości oraz odpoczynek na najwyższym poziomie.